Konkurs ekologiczny 2019

W piątek, 26. kwietnia, już po raz szósty, odbył się w naszym przedszkolu konkurs ekologiczny „Wszystkie przedszkolaki to ekologiczne bystrzaki”. Bystrzaki gościły reprezentacje dwuosobowe z 4 przedszkoli z naszej gminy. Członkowie każdej z drużyn przygotowali ekologiczny skecz, który zaprezentowali. Pomysłowość przedszkolaków nie zna granic – było zabawnie, ale dzieciaki dały również do myślenia. Następnie, konkursowicze musieli się wykazać niemałą wiedzą z dziedziny przyrodniczo-ekologicznej – z różnymi podchwytliwymi zadaniami poradzili sobie wyśmienicie.
Po wszystkich konkurencjach przyszedł czas na chwilę oddechu i słodki poczęstunek, a wtedy jury udało się na obrady. Ponieważ poziom uczestników konkursu był bardzo wysoki i wyrównany, członkowie jury postanowili, że wszystkim należy się dyplom uznania i nagrody, które ufundowało m.in. Nadleśnictwo w Andrychowie 🌿 Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie „Małego Bystrzaka” bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok.

Galeria – kliknij 🙂