Konkursy

30 kwietnia 2019
Konkurs ekologiczny 2019

W piątek, 26. kwietnia, już po raz szósty, odbył się w naszym przedszkolu konkurs ekologiczny „Wszystkie przedszkolaki to ekologiczne bystrzaki”. Bystrzaki gościły reprezentacje dwuosobowe z 4 przedszkoli z naszej gminy. Członkowie każdej z drużyn przygotowali ekologiczny skecz, który zaprezentowali. Pomysłowość przedszkolaków nie zna granic – było zabawnie, ale dzieciaki dały również do myślenia. Następnie, konkursowicze […]

12 kwietnia 2019
Konkurs recytatorski

W czwartek, 11. kwietnia w przedszkolu nr 1 w Andrychowie odbył się konkurs recytatorski pt. „Jestem mały – będę duży”. Nasze przedszkole reprezentowały Ola i Hania. Hania zdobyła nagrodę Grand Prix, a Ola – wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni, gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów 🙂 A poniżej występy z konkursu.  

29 marca 2019
Konkurs „Andrychów – piękne miasto”

29. marca Nikola i Ignacy z grupy Smerfów reprezentowali nasze przedszkole na konkursie wiedzy „Andrychów – piękne miasto”. Na początku odbyła się prezentacja piosenki ludowej. Następnie dzieci zmierzyły się z sześcioma innymi drużynami w konkursie wiedzy. Pomimo dużej rywalizacji, nasze Bystrzaki poradziły sobie świetnie, zajmując III miejsce. Brawo!

28 czerwca 2018
I Gminne Mistrzostwa Przedszkolaków w Szachach

O tym, że Bystrzaki grają w szachy już pisaliśmy – teraz mogły się sprawdzić w I Gminnych Mistrzostwach Przedszkolaków w Szachach.

9 maja 2018
Konkurs wielkanocny :)

Przed Świętami Wielkanocnymi został ogłoszony w naszym przedszkolu konkurs na ozdobienie drewnianych figurek.

4 maja 2018
Wszystkie przedszkolaki to ekologiczne bystrzaki :)

Pomysłowość przedszkolaków nie zna granic i nie jeden kreator mody mógłby się od nich uczyć  Następnie, konkursowicze musieli się wykazać niemałą wiedzą z dziedziny przyrodniczo-ekologicznej – z różnymi podchwytliwymi zadaniami poradzili sobie wyśmienicie.

17 kwietnia 2018
Smerfy na turnieju sportowym :)

Nasze „Smerfy” wzięły udział w X Gminnym Turnieju Sportowym „Wyścigi na wesoło” w Rzykach.

13 kwietnia 2018
PRZEDSZKOLE ROKU 2018

Drodzy Rodzice i sympatycy naszego przedszkola 
Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie  „Mały Bystrzak” bierze udział w plebiscycie „Gazety Krakowskiej” na „Przedszkole roku 2018”  Każdy głos jest na wagę złota, więc bardzo prosimy o udostępnianie i SMSy – serdecznie dziękujemy

18 kwietnia 2017
Konkurs „Tradycje Wielkanocne”

W czwartek, 6. kwietnia drużyna, złożona z dwóch „Skrzatów” – Leny Pikoń i Ali Turoboś – udała się do Przedszkola nr 4, żeby reprezentować „Małego Bystrzaka” w Gminnym Konkursie „Tradycje Wielkanocne”