"Bystrzaki" organizują Szlachetną Paczkę

ORGANIZUJĄ

SZLACHETNĄ  PACZKĘ

TERMIN: 28.11.2017 - 6.12.2017

Czym jest Szlachetna Paczka?

To ogólnopolska akcja przedświątecznej pomocy dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Rodzina, której chcemy pomóc, jest pięcioosobowa: rodzice (ojciec niepełnosprawny - uległ wypadkowi w pracy) i 3 dzieci. Szczegółowy opis Rodziny i listy produktów znajdują się w panelu rodzica.

Co zbieramy?

Wśród najważniejszych potrzeb rodziny znajdują się: żywność, środki czystości, artykuły szkolne. Wymienione rzeczy mogą być nowe, ale nie muszą. Jeżeli będą to rzeczy używane - niech będą zadbane.  Ta paczka to prezent dla rodziny.

Do puszek znajdujących się na terenie przedszkola zbieramy również pieniądze na brakujące wyposażenie mieszkania: łóżeczko dla najmłodszego dziecka oraz suszarkę elektryczną.

Jak można pomóc?

Przy salach zajęć znajdują się plakaty z szczegółowymi listami produktów, które można podarować rodzinie. Wszelkich informacji udzielają wychowawcy grup.

Bardzo dziękujemy za otwarte serca i zaangażowanie smile