Smerfna Zielona Noc :)

Wieczorem, 22. czerwca grupa "Smerfów" stawiła się w przedszkolu ze śpiworami, piżamami i latarkami, by uczestniczyć w "Zielonej nocy" grin Oj, działo się!

Smerfne panie przygotowały dla dzieci mnóstwo niespodzianek smile Zabawa rozpoczęła się podróżą po kontynentach, czyli przedszkolnych salach, w których na uczestników nocnej przygody czekały zadania happy Smerfy podzielone na dwie grupy - w zupełnych ciemnościach - wędrowały po przedszkolu w poszukiwaniu skarbu grin Oczywiście, że go znalazły!

Po takich emocjach przyszedł czas na wspólną kolację i przygotowania do snu. Nie mogło oczywiście zabraknąć piżamowej rewii mody smile Na szczęście smerfne panie dobrze wiedzą, jak zachęcić Smerfy do spania - bajka i muzyka relaksacyjna działają cuda (zwłaszcza po tak wyczerpującym wieczorze) happy

Zapraszamy do galerii zdjęć i panelu rodzica :)