Dzień Mamy i Taty

„(…) Ale najpierw z racji święta,
każdy z nas o swoich Rodzicach pamięta!
A więc wszystkim Mamusiom i Tatusiom
życzymy dużo zdrowia i radości,
szczęścia oraz pomyślności!” 👨‍👩‍👦❤️😍
Sówki
Przedstawienie o zaginionej małej żabce pozwoliło na wspólne celebrowanie święta, a także w jasny sposób przedstawiło powszechnie znany morał, że zawsze trzeba słuchać mamy (i taty oczywiście!).

Smerfy przygotowały przedstawienie prosto z bajki o nich samych. Na scenie Rodzice mogli zobaczyć Smerfy, Smerfetki, Klakiera, Gargamela i Hogatę. Jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się skończyło😁 Rodzice – zachwyceni, a dzieci miały okazję spełnić się w roli aktorów 😉 Nie zabrakło łez wzruszenia, uścisków i uśmiechów. W końcu dla większości dzieci z naszej grupy był to ostatni występ z okazji Dnia Mamy i Taty.

Wiewiórki przygotowały przedstawienie pt. „Wyspa marzeń dla Mamy i Taty” 🏝🌴🥥Dzieci wcieliły się w role marynarzy, piratów, mieszkańców wyspy. Tańcem, śpiewem, wierszykami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców 💛🧡💛

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!❣️